Młodszy administrator

Oferta pracy: Młodszy administrator

HqNetworks dostarcza rozwiązania z zakresu administracji, doradztwa, wsparcia i bezpieczeństwa IT dla małych, średnich firm.
Nasze portfolio to ponad setka zadowolonych klientów, kilkaset obsługiwanych serwerów i kilkaset terabajtów ruchu sieciowego miesięcznie.

Zakres obowiązków:

Na stanowisko młodszego administratora poszukujemy pasjonata, który przy asyście starszego administratora będzie odpowiedzialny za

  • Obsługę sieci, serwerów, aplikacji klientów i zasobów firmowych
  • Zarządzaniem środowiskiem aplikacji, wsparciem dla zespołu programistycznego
  • Obsługę serwisową klientów

Od kandydata oczekujemy:

  • Pozytywnej energii, zaangażowania i chęci rozwoju
  • Znajomości systemów z rodziny Windows i Unix
  • Znajomość zagadnień sieciowych LAN, WLAN, WAN
  • Przynajmniej podstawowej wiedzy na temat utrzymania serwerów www, bazodanowych i mail
  • Doświadczenia w budowie, modernizacji i diagnozie sprzętu komputerowego
  • Umiejętności pracy w konsoli (CLI)
  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjności
  • Prawa jazdy kat. b

Mile widziane:

  • Znajomość systemów wirtualizacji (xen, vmware)
  • Znajomość systemów monitoringu (cacti, zabbix)
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość dowolnego systemu ERP od strony administracyjnej
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość środowisk AWS, OVH

Oferujemy:

  • Ciągły rozwój, szkolenia
  • Atmosferę pracy z pasji, ciekawe projekty
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Firmowy samochód i sprzęt wysokiej klasy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy